Ndjekësit në Instagram falas

Mënyra më e zgjuar për të marrë ndjekës dhe pëlqime falas në Instagram!

TurboMedia.io është zgjidhja juaj e lehtë dhe efektive për të fituar shpejt dhe në mënyrë të sigurt ndjekësit dhe pëlqimet në Instagram me cilësi të lartë! Mundësi të shkëlqyera falas dhe të paguara janë në dispozicion për t'ju përshtatur nevojave tuaja individuale për rritje.

Merrni Falas dhe Pëlqimet në Instagram
 

Marrja falas e ndjekësve dhe pëlqimeve në Instagram është e lehtë!

Hapi 1

Hyrja

Aktivizoni një Plan

Hapi 2

Aktivizoni një Plan

Hapi 3

Ndiqni Udhëzimet e thjeshta

Hapi 4

Bërë në 30 deri në 60 sekonda!

Hapi 5

Merrni Falas dhe Pëlqimet në Instagram

Pse të përdorim TurboMedia.io?

Shtë falas për t'u përdorur!

Shtë falas për t'u përdorur!

TurboMedia.io ofron një rrjet inovativ që ju lejon të merrni shpejt dhe lehtë 10 ndjekës falas në Instagram 10 pa Instagram Pëlqime çdo orë 48! Planet e paguara janë në dispozicion, por planet falas janë ende shumë efektive në rritjen e profilit tuaj. Nuk kërkohet fjalëkalim, duke e mbajtur të sigurt dhe të sigurt informacionin e profilit tënd në Instagram.

Shtë e thjeshtë për t’u përdorur!

Shtë e thjeshtë për t’u përdorur!

TurboMedia.io ishte krijuar për të qenë sa më e thjeshtë nga njerëzimi! Koha juaj është e rëndësishme dhe ne e kuptojmë atë. Për të marrë ndjekës dhe pëlqime falas, thjesht përfundoni një studim ose veprime shoqërore 5 në 30 deri në 60 sekonda dhe ju keni mbaruar! Do të merrni pothuajse menjëherë shërbimin që keni aktivizuar dhe mund ta përsërisni procesin çdo orë 48.

Ju mund të shihni rezultate të menjëhershme!

Ju mund të shihni rezultate të menjëhershme!

Kur aktivizoni një plan falas ose me pagesë, do të shihni ndjekësit tuaj dhe pëlqimet fillojnë të rriten menjëherë. Aktivizoni manualisht një plan falas çdo orë 48 ose aktivizoni një plan automatik me pagesë 100%. Aktivizoni një plan të paguar dhe merrni automatikisht ndjekës çdo javë dhe pëlqime në çdo postim të ri që bëni brenda disa minutash!

Opsione falas dhe të paguara

Planet e ndjekësve në Instagram

Ndjekës të lirë

FALAS
Shkon për orë 48
 • Fitoni ndjekësit 25
 • Ndiqni Profilet e synuara 10
 • Ofron brenda orarit 48
 • Aktivizoni 1x Everydo orë 48
 • Pasuesit e vërtetë, pa bote!
 • Nuk kërkohet fjalëkalim
 • Profili duhet të jetë publik
 • I sigurt, i sigurt dhe privat

Pasuesit e përditshëm

Abonimi mujor
 • Fito 15 ndjekës në ditë
 • Ndiqni Profilet e synuara 0
 • Ofron çdo orë 48
 • Plani është 100% Automatik
 • Pasuesit e vërtetë, pa bote!
 • Nuk kërkohet fjalëkalim
 • Profili duhet të jetë publik
 • I sigurt, i sigurt dhe privat
 • Anuloni çdo kohë!
 • Mbështetje 24 / 7

Instagram-i i pëlqen Planet

Pëlqime të lira

FALAS
Shkon për orë 48
 • Fitoni 20 pëlqime në postimin 1
 • Si Postimet 0
 • Ofron brenda orarit 48
 • Aktivizoni 1x Everydo orë 48
 • Profili duhet të jetë publik
 • Nuk kërkohet fjalëkalim
 • I sigurt, i sigurt dhe privat

Pëlqime automatike

Abonimi mujor
 • Fitoni 25 Pëlqime për Post
 • Si Postimet 0
 • Ofron brenda pak minutash
 • Dorëzohet automatik tek postimet e reja
 • Profili duhet të jetë publik
 • Nuk kërkohet fjalëkalim
 • I sigurt, i sigurt dhe privat
 • Anuloni çdo kohë!
 • Mbështetje 24 / 7

Merrni ndjekës falas në Instagram: Mësoni se çfarë ofron për ju

Merrni ndjekësit Falas në Instagram
Në janar 2020, Instagram raportoi pothuajse një miliard përdorues në muaj. Ejani në janar 2021, ky numër pritet të rritet disa nivele dhe kjo rritje e shpejtë e përdoruesve të Instagram shkon vetëm për të treguar se sa larg ka arritur platforma. Sot, Instagram është një makinë e madhe për të bërë para për bizneset dhe ndikuesit e mediave sociale, prandaj është shumë më tepër sesa një platformë e mediave sociale. Nga ana tjetër, është praktikisht një karrierë për shumë njerëz. Markat më me ndikim dhe ndikuesit e mediave sociale po bëjnë miliona për postim, përse duhet të ngeleni prapa? Para se të filloni të bëni disa para të vërteta nga Instagram, duhet të punoni shumë për të kultivuar imazhin tuaj në platformë. Ekzistojnë disa faktorë që diktojnë sa shpejt dhe sa para fitoni përmes Instagram. Këto përfshijnë kush jeni, vlerat e markës suaj, atë që keni për të ofruar dhe sa njerëz ju besojnë juve dhe ju drejtohen për zgjidhje. Përcaktimi i identitetit të markës suaj dhe sigurimi i cilësisë së produkteve dhe / ose shërbimeve është përgjegjësia juaj kryesore. Por, ka mënyra për të rritur me shpejtësi numrin e ndjekësve tuaj. Opsionet për të marrë ndjekës falas të Instagram dhe alternativa të paguara mund t'ju japin një avantazh ndaj konkurrentëve tuaj. Kjo është veçanërisht në lidhje me kontaktimin me audiencën tuaj të synuar dhe krijimin e një përshtypjeje të qëndrueshme. Në këtë postim, ne do të hedhim një vështrim më të afërt se si të kesh më shumë ndjekës në Insta mund të bëjnë mrekulli për ty. Pra, pa zhurmë të mëtejshme, le të futemi në të!

Përfitimet e të pasurit më shumë ndjekës në Instagram

Në Instagram, përpjekja është mjeti dhe paratë janë qëllimi. Sidoqoftë, atje do të arrini vetëm kur të keni më shumë ndjekës në Instagram. Këtu janë disa përfitime të mahnitshme që do të filloni të shihni pasi numri i ndjekësve tuaj të rritet vazhdimisht.
 • Më shumë pranues për produktin tuaj: Ajo që duhet të ofroni nuk do të krijojë shumë bujë, nëse nuk prek shumë njerëz në audiencën tuaj të synuar. Me më shumë ndjekës, do të keni një rrjedhë të qëndrueshme dhe në rritje njerëzish që jo vetëm do të ndajnë përmbajtjen tuaj, por do të blejnë edhe produktet tuaja. Disa nga pikat më fitimprurëse të Instagram përfshijnë udhëtimet dhe turizmin, bukurinë, shëndetin dhe fitnesin, modën, prindërimin, stilin e jetës, biznesin, ushqimin, fotografinë dhe muzikën. Merrni për shembull Jane Selter. Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, modelja e fitnesit ka qenë një figurë e njohur në Instagram për promovimin e ushtrimeve, shëndetit dhe mirëqenies së përgjithshme. Jane është shembulli i përsosur i dikujt që është i apasionuar pas diçkaje (në rastin e saj, fitnesit). Ajo po e përdor gjithashtu kohën e saj për ta ndarë atë me individë me të njëjtin mendim në mbarë botën. Është e vështirë të imagjinohet që një nga modelet më të famshme të fitnesit të Instagramit të jetë ngacmuar dikur në bazë të pamjes. Sot, Selter fiton shumë nga programet e saj të fitnesit me pagesë dhe gjithashtu përmes Instagramit, ku ajo vazhdon të shtojë ndjekësit e saj çdo ditë që kalon.
 • Ju mund të paraqiteni në faqen "Eksploro" të Insta: Kur bëni një emër në vendin tuaj dhe keni një ndjekës mjaft të mirë, postimi juaj mund të shfaqet në faqen "Eksploro" të Instagramit. Ne po përdorim termin 'mjaft i denjë' sepse nuk ka asnjë rregull të saktë se sa ndjekës duhet të keni për t'u paraqitur në Instagram Explore. Faqja Explore e Instagram-it u rishikua përsëri në maj 2019 dhe tani, ajo përmban një shirit navigimi që lejon përdoruesit të zgjedhin llojin e përmbajtjes që duan të shikojnë. Opsionet përfshijnë IGTV, e cila është platforma e vetë Insta-s për shikimin e videove me formë të gjatë (video me një minutë plus), dhe Shop - platformën e blerjeve në Instagram. Krahas IGTV dhe Shop, përdoruesit mund të zgjedhin gjithashtu kanale tematike për të parë përmbajtjen nga kamare për të cilat ata janë të interesuar. Për shembull, nëse llogaria juaj në Instagram ka të bëjë vetëm me ushqimin, ju mund të paraqiteni në faqen "Eksploro" të një përdoruesi që po kërkon përmbajtje të lidhura me ushqimin. Duke u paraqitur në "Instagram Explore" mund të lidhet kanali juaj me përdorues që ndoshta nuk e dinin as që ekzistonit dhe çfarë kishit për të ofruar.Instagram tani i lejon markat të blejnë reklama në Explore. Ndërsa reklamat e blera nuk shfaqen në vetë furnizimin e "Explore", ato mund të rrisin shanset që marka juaj të zbulohet.
 • Rritni trafikun e faqes në internet: Nëse marka juaj funksionon kryesisht nga faqja e saj zyrtare, atëherë do t'ju duhet të përdorni Instagramin si një platformë për të tregtuar faqen tuaj të internetit. Do të gjeni shumë bloge dhe artikuj në internet që rekomandojnë marrjen e disa hapave të thjeshtë. Këto përfshijnë shtimin e lidhjes në faqen e internetit të biznesit tuaj në biografinë tuaj në Instagram dhe në të gjitha imazhet dhe videot tuaja të postuara. Megjithatë, nëse nuk keni ndjekës të mjaftueshëm, nuk mund të prisni që Instagram të jetë një platformë për të lidhur uebsajtin tuaj me audiencën tuaj të synuar. Nëse jeni duke luftuar për të mbledhur ndjekës të rinj edhe pse rregullisht postoni përmbajtje me cilësi të lartë në Instagram, është koha të regjistroheni për një shërbim që ju lejon të merrni ndjekës falas në Instagram. Ndërsa numri i ndjekësve tuaj rritet në qiell, kështu do të rritet edhe numri i vizitorëve në faqen zyrtare të markës suaj. Ndërsa rritja e trafikut të faqes në internet nuk është garanci që njerëzit do të blejnë atë që po shitni, kjo do t'i japë faqes tuaj një shikueshmëri shumë të nevojshme. Nëse bëni përpjekje të mjaftueshme për të siguruar që faqja juaj e internetit të jetë e optimizuar me motor kërkimi duke përfshirë fjalët kyçe të duhura, rezultatet e kombinuara mund të jenë pozitive. Renditja e motorit të kërkimit të faqes suaj të internetit do të përmirësohet, duke e bërë markën tuaj më të dukshme jo vetëm në Instagram, por edhe në platforma të tilla si Google, Yahoo dhe Bing.
 • Merrni më shumë vëmendje në YouTube: YouTube është platforma më e madhe në botë e mediave sociale e bazuar në video dhe nëse jeni një YouTuber aspirues, nuk mund të bëni gjënë tuaj vetëm në YouTube. Mbani gjithashtu një profil në Instagram dhe mos harroni ta përdorni në mënyrë aktive. Ashtu siç do të bënit për një faqe interneti, ngjitni lidhjen e kanalit tuaj në YouTube në biografinë tuaj në Insta dhe gjithashtu vazhdoni të përditësoni lidhjen me videon tuaj të postuar më së fundi në YouTube. Mes ndjekësve dhe abonentëve tuaj të kombinuar në YouTube dhe Instagram, mund të ketë shumë që janë ju prezantuam në Instagram. Përfshirja e detajeve të videove dhe kanalit tuaj në YouTube në biografinë tuaj në Instagram do t'i inkurajojë ndjekësit ekzistues në Instagram të shkojnë në kanalin tuaj në YouTube. Nëse u pëlqen ajo që shohin, do të keni më shumë abonentë dhe shikime në YouTube, gjë që do të rriste në mënyrë dramatike shanset tuaja për t'u bërë një YouTuber me kohë të plotë. Nëse mund të jeni proaktiv në të dyja platformat, do të jepni edhe më shumë shpërblime. Imagjinoni të fitoni shuma të shëndetshme parash nga YouTube dhe Instagram. Tingëllon tërheqëse, apo jo?
 • Bashkëpunoni me markat e tjera dhe korrni shpërblimet: Kur filloni të fitoni shikueshmëri në Instagram, markat e tjera dhe krijuesit e përmbajtjes që punojnë në zonën tuaj do të dëshironin të bashkëpunonin me ju. Këto ditë, ka të bëjë më shumë me bashkëpunimin dhe më pak me konkurrencën në mediat sociale, dhe funksionon. Çfarë dobie ka të ulni dikë tjetër kur dy biznese/individë mund të punojnë së bashku dhe të ushqehen me arritjet dhe sukseset e njëri-tjetrit? Ne shohim vlogerë udhëtimesh që bashkëpunojnë me kolegë të saj vloge të udhëtimeve, si dhe muzikantë dhe artistë që bashkëpunojnë. Nuk ka dyshim se Instagram ka hapur dyer të shumta mundësish. Ju duhet të ngrini lojën tuaj dhe të përqendroheni në nxjerrjen e përmbajtjeve që tërheqin vëmendjen e audiencës tuaj të synuar. Pasi të keni një numër të mjaftueshëm ndjekësish, mund t'i drejtoheni markave të tjera për bashkëpunime. Ndërkohë që të gjitha kërkesat tuaja për bashkëpunim nuk do të pranohen, disa do të kalojnë dhe nëse tërhiqen mirë, ata mund të rrisin numrin e ndjekësve tuaj. Kur të arrini nivelin e 'ndikuesit të mediave sociale', mund të prisni kërkesa për bashkëpunim nga markat e tjera dhe krijuesit e përmbajtjes dhe cikli do të vazhdojë. Si ndikues, ju do të keni gjithashtu fuqinë për të bashkëpunuar me markat nga fusha të tjera që ofrojnë produkte që janë plotësuese të kamares suaj. Për shembull, nëse jeni muzikant dhe arrini të arrini statusin e 'ndikuesit' në Instagram, mund t'i drejtoheni markave që prodhojnë dhe shesin produktet që luani. Një kitarist mund të bashkëpunojë me një prodhues kitarë dhe/ose përforcues, një vokalist mund të bashkëpunojë me një kompani prodhuese të mikrofonit, e kështu me radhë.

Karakteristikat e Instagram-it për promovimin e markës suaj

Sapo faqja juaj në Instagram të fillojë të vërehet dhe të merrni më shumë ndjekës, ju mund të përfitoni nga veçoritë unike të marketingut të Instagram për të gjetur edhe më shumë ndjekës të Instagram. Ndërsa përdorimi i të gjitha këtyre veçorive nuk është i detyrueshëm, mos ngurroni të përziheni dhe të përputheni. Në këtë mënyrë, ju mund të shfrytëzoni sa më shumë mjetet e ndërtuara të Insta për të maksimizuar arritjen e markës suaj. Përveç veçorive të rregullta të ndarjes së fotografive, Instagram mburret me tiparet e mëposhtme të marketingut.

Karakteristikat e videos

Ne kemi diskutuar IGTV më parë, por kjo është ekskluzivisht një platformë video në formë të gjatë. Aplikacioni i paracaktuar i Instagram-it lejon vetëm postime video në formë të shkurtër. Përveç tiparit normal të ngarkimit të videos në formë të shkurtër, dy tiparet e tjera të videos të ofruara nga platforma përfshijnë video dhe histori të drejtpërdrejta. Tipari i drejtpërdrejtë i videos lejon markat të krijojnë vërtetësi dhe transparencë të markës - gjëra që po bëhen gjithnjë e më të vlefshme çdo ditë që kalon. Kjo është për shkak të konkurrencës gjithnjë e në rritje në mes të ngrohtë. It'sshtë një mënyrë e shkëlqyeshme që ndjekësit tuaj të ndërveprojnë me ju edhe në kohë reale. Sa herë që filloni të transmetoni një video të drejtpërdrejtë, ndjekësit tuaj njoftohen. Platforma së fundmi ka azhurnuar aftësitë e saj të drejtpërdrejta video dhe tani, dy përdorues mund të shfaqen në një video të drejtpërdrejtë nga dy pajisje të veçanta. Nga intervistat drejtpërdrejta në lansimin e produkteve të drejtpërdrejta deri te bashkëpunimet në kohë reale, mundësitë janë të pafundme. Nëse algoritmi i Instagram-it është i favorshëm për ju, videoja juaj e drejtpërdrejtë madje mund të kalojë në videot "Top Live" në faqen e Instagram Explore. Nëse po, videoja juaj mund të shikohet nga përdoruesit e Insta në të gjithë globin, duke përmirësuar në mënyrë drastike shanset për një numër të shtuar ndjekësish. Ekziston edhe tipari 'Stories' që lejon shikimin e imazhit 10 sekonda dhe shikimin e videos 15 sekondëshe. Shtë një tipar i mrekullueshëm që është përdorur shumë nga markat dhe ndikuesit për të azhurnuar ndjekësit e tyre në lidhje me produktet, shërbimet e tyre më të fundit dhe / ose përmbajtjen e postuar. Instagram ka mundësuar etiketimin e produktit brenda tiparit 'Stories' gjithashtu, që do të thotë nëse po shfaqni një produkt që shesni në një nga 'Stories' tuaj, ju mund ta etiketoni atë. Ndjekësit që janë të interesuar ta blejnë atë mund të klikojnë në etiketën e produktit dhe ta blejnë nga faqja juaj e internetit.

Reklamat në Instagram

Përveç ndarjes së fotove dhe videove, ju gjithashtu mund të postoni reklama për të promovuar atë që keni për të ofruar në Instagram. Ekzistojnë cilësime të ndryshme me të cilat mund të eksperimentoni për të gjetur llojin e duhur të reklamave për t'u përdorur për markën tuaj. Ju madje mund të përdorni përmbajtjen ekzistuese në faqen tuaj dhe t'i shndërroni ato në reklama me funksionin Instagram Ads. Për të krijuar dhe menaxhuar reklama në Instagram, duhet të përdorni Ad Manager të Facebook pasi Instagram është një aplikacion në pronësi të Facebook.

Njoftime pushimi

Përdoruesit e Instagram mund të mundësojnë njoftime push, të cilat do t'i njoftojnë ata kur faqet që ndjekin ngarkojnë foto të reja, video, etj. Për ta përdorur këtë funksion, duhet të inkurajoni ndjekësit tuaj ekzistues të marrin masa. Përmes të gjitha postimeve tuaja, përfshini thirrjet për veprim, duke u thënë ndjekësve tuaj të mundësojnë njoftimet shtytëse për kanalin tuaj. Ndërsa të gjithë ndjekësit tuaj nuk do t'i përgjigjen thirrjeve tuaja, disa do të përgjigjen. Nëse u pëlqen ajo që keni postuar, ata do ta ndajnë atë me miqtë dhe ndjekësit e tyre. Njoftimet me push mund të mos jenë basti juaj më i mirë për sa i përket fitimit të më shumë shikimit në Instagram, por mund të jetë një ndihmë e mirë. përfundim Kështu që, tani e dini se sa më shumë ndjekës të Instagram mund të përfitojnë nga ju dhe disa nga veçoritë më të fuqishme të marketingut në Insta. Tjetra, ju duhet të vendosni se si dëshironi të fitoni më shumë ndjekës. Po, me të gjitha mënyrat, ju mund të merrni rrugën organike dhe të prisni që njerëzit të angazhohen me përmbajtjen tuaj përpara se të shtypin butonin "Ndiqni". Sidoqoftë, është kohë dhe nëse doni të shkallëzoni lartësitë e suksesit në Instagram, ndoshta do të ishit më mirë në zgjedhjen e një rruge alternative. Duke u regjistruar për programe që rrisin shpejt shikueshmërinë e Instagram-it, ju mund të merrni ndjekës dhe pëlqime falas në Instagram me shpejtësi. Programet kanë versione të paguara gjithashtu. Ndërsa ato me pagesë do t'ju sjellin rezultate edhe më shpejt, ju mund të arrini shumë duke përdorur edhe versionet falas. Pjesa më e mirë për programe të tilla është se nuk ka asnjë robot të përfshirë. Pra, të gjithë ndjekësit e rinj që fitoni janë përdorues të mirëfilltë të Instagram-it. Pra, pse të mos regjistroheni në një program të tillë dhe të lejoni që marka juaj të ketë një ndikim më të madh se kurrë më parë në internet?

Duke shërbyer me krenari 500,000 + Përdoruesit e Instagram


Shikoni vlerësimet e përdoruesve të TurboMedia dhe përvojën e tyre

Postimet më të fundit në blog

Edukative kundër promovuese: Si duhet të jetë përzierja juaj e përmbajtjes në Instagram?
28th tetor 2022

Edukative kundër promovuese: Si duhet të jetë përzierja juaj e përmbajtjes në Instagram?

Për bizneset moderne, nuk ka asnjë platformë të mediave sociale që të jetë aq e fuqishme sa Instagram për sa i përket rritjes së ndërgjegjësimit për markën dhe nxitjes së shitjeve. Megjithatë, ka një...

Si të përdorni tregimet në Instagram për të shpallur shitje dhe ngjarje të tjera promovuese?
20th tetor 2022

Si të përdorni tregimet në Instagram për të shpallur shitje dhe ngjarje të tjera promovuese?

Gjithnjë e më shumë biznese po nxisin shitjet në Instagram përmes përdorimit të veçorive të panumërta të platformës – një nga ato veçori është Instagram Stories....

Sa shpesh duhet të bëni video live në Instagram për një angazhim më të madh?
13th tetor 2022

Sa shpesh duhet të bëni video live në Instagram për një angazhim më të madh?

Mbi një milion njerëz përshtaten në Instagram Live çdo ditë, që është një reflektim i potencialit të funksionit. Për bizneset, funksioni është shfaqur si...

A jeni gati për efektin viral?

Regjistrohu tani!
en English
X
Dikush në blerë
më parë